Slide

Maja Opara

Jestem
medycznym
trenerem
personalnym
Zajmuję się specjalistycznym
przygotowaniem motorycznym,
prowadzę treningi personalne
i grupowe.
Wszystko jest trudne
zanim stanie się łatwe!
Moje motto
82
Startów w zawodach

W tym: 26 biegów przeszkodowych, 5 biegów górskich, 2 maratony, 7 półmaratonów.

8
Ultramaratonów

W tym Ultramaraton Powstańca 1944-2018 na 63 km i trzykrotnie Zimowy Ultra Janosik 45+ km w górach.

26
Biegów przeszkodowych

W tym: Runmaggedon Ultra (44 km i 140 przeszkód), 4 razy Runmaggedon Hardcore (21 km i 70 przeszkód) i 3 razy Bieg Katorżnika.

9
Kursów i szkoleń

W tym: instruktor rekreacji ruchowej specjalizacja kulturystyka, instruktor aerobiku 1 stopnia, instruktor aerobiku 2 stopnia, trener personalny specjalizacja medyczna, instruktor kettelbels, Animal flow, Aerial Joga, Bulgarian bag.

1
Skok ze spadochronem

I wiele innych aktywności 🙂

Maja Opara – Trener Personalny

Lionfitness
Aktywny Chotomów

Opublikowany przez Maja Opara trener personalny Niedziela, 10 maja 2020

Moje treningi online

Ćwiczenia do wykonania w dogodnym dla siebie miejscu
i czasie.

m

Trening personalny

Dopasowany do Ciebie, Twoich potrzeb i Twojego celu

m

Trening uzupełniający

Zwiększenie Twojej wydolności, wytrzymałości, siły i efektywności treningu

u

Trening medyczny

Przywrócenie prawidłowych wzorców ruchowych

Konsultacja

Podczas spotkania ocenie poddane będą wzorce ruchowe, siła mięśniowa i mobilność stawów w celu wychwycenia deficytów, źródeł dolegliwości bólowych oraz ryzyka urazów.

Trening dla dwojga i małych grup

Trening przeznaczony niekoniecznie dla par. Przyjdź z koleżanką, kolegą albo z mamą. Będziecie ćwiczyć razem, ale każde z Was zostanie potraktowane indywidualnie.

Personalny trening dla Seniora

W podeszłym wieku zmagamy się z dolegliwościami bólowymi i zwyrodnieniami stawów. Dobiorę odpowiedni trening i będę czuwać nad jego wykonaniem.

Indywidualny trening dzieci i młodzieży

Trening dla dzieci i młodzieży jest to trening ogólnorozwojowy z elementami korektywy, dopasowany indywidualnie pod dziecko, po ocenie jego sylwetki i postawy.

Wybrane opinie

Polecam Maja Opara trener personalny Legionowo szczególnie jako trener personalny. Sama już drugi sezon korzystam z indywidualnych treningów, skrojonych pod kolejne moje starty I wyzwania. Efekty są widoczne i nawet mnie zaskoczyły.

Patrycja Bereznowska

Pierwszy raz w życiu Z PRZYJEMNOŚCIĄ, SZCZĘŚCIEM I CIEKAWOŚCIĄ idę na trening z mega specjalistką i trenerką. Polecam każdej kobiecie trening z Mają ❤ Nawet jak nie wierzycie w siebie i swoje możliwości , to uwierzcie - UWIERZYCIE!!! Każdy trening jest ciekawy, inny ..nie ma nudy !!! I powielania ( czego ja nie lubię) Porządna dawka wysiłku i pozytywnej osobowości Majki pozwala poczuć się wyjątkowo!!! Polecam !!! ❤

Agnieszka Balla

Maja - szalona energia, mnóstwo pomysłów i śmiechu, ale wszystko skupione na tym, żeby pomóc Ci w treningach, braku kontuzji, czy motywacji do dbania o siebie. Jej treningi są niepowtarzalne, zawsze oparte na potrzebie uczestników i zawsze w świetnej atmosferze, choć lekko nigdy nie jest 😉Potrafi pracować ze wszystkimi - od małolatów, do tych znacząco dojrzalszych. Polecam gorąco!!!

Agnieszka Glinka

Olbrzymia wiedza przekazana w przystępny i z poczuciem humoru sposób. Wulkan energii, przekazywane ćwiczenia są niezastąpionym uzupełnieniem każdej dyscypliny sportu.

Mateusz Kościelski

Maja to trenerka jakiej szukałam 🙂 W skali do 10, mocne 10 za zaangażowanie, punktualność, pomoc poza treningami, motywację, atmosferę, za bycie doskonałym wsparciem. Maja jest zawsze uśmiechnięta, zaangażowana i skupiona na treningach, świetnie motywuje zwłaszcza w tych momentach, kiedy chcesz się poddać 😊

Beata Stysiuk

Maja to profesjonalista w swoim fachu bez dwóch zdań 😊 to nie tylko trener personalny,ale także terapeuta ciała i duszy😊 świetne podejście po klienta, ćwiczenia dopasowane indywidualnie,na treningach z Mają nigdy się nie nudzę 😊

Malwina Runiewicz

Napisz do mnie

Chętnie odpowiem na Twoje pytania

Maja Opara

kontakt@majaopara.pl

+48 695 991 448


  Close

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
  adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
  dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
  Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

  Working hours

  Monday – Friday:
  07:00 – 21:00

  Saturday:
  07:00 – 16:00

  Sunday Closed

  Our socials
  About