PIĄTEK, 8 MARCA 2024 O 19:05 – 21:05

Czas: 3 godziny
Cena: 120 zł
Miejsce: MO Studio Treningu Legionowo, ul. Zegrzyńska 6 lok. 4Strój: Odważny, wykraczający po za twoje codzienne ja!

Załóż na siebie to, co pozwoli Ci poczuć się pięknie i kobieco. Od sukienki, po pończochy i gorsety. Tylko Ty wiesz w jakie opakowanie sprawi, że Twoje oczy zabłysną. Warsztaty „Wszystko wokół kobiecości„ Zabiorą Cię w niezwykłą podróż do samej siebie!
W trakcie pierwszej części warsztatów, głęboko zanurzymy się w psychologiczne teorie, eksplorując jakie mechanizmy wpływają na nasze poczucie wartości. Odkryjemy skrywane pokłady siły w naszych umysłach, korzystając z inspiracji pozytywnej oraz technik samoświadomości.
Prowadzi: Agnieszka Lipiszko

W drugiej części, terapia tańcem stanie się nie tylko środkiem wyrażania emocji, ale również narzędziem do zrozumienia, jak równowaga między aspektami męskimi a kobiecymi wpływa na nasze codzienne życie. Poprzez ruch i wyrażanie się tańcem, rozwiniesz swoje zmysły, odkrywając nowe poziomy harmonii psychologicznej. Doświadczysz transformacji, która pogłębi twoje zrozumienie samej siebie.
Prowadzi: Joanna Przybył i Marika Kalinowska.

Trzecia część warsztatów skupi się na kobiecości ukazywanej na zewnątrz. Samoświadomości ciała w ruchu, ułożenie ciała tak, aby wydobyć kobiecość i grację. W tej części zajmiemy się tym jak siebie widzisz i zrobimy wszystko, abyście patrzyły na siebie z zachwytem .
Prowadzi: Emilia Kowalska

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About