Image Alt
Tutaj możesz poznać nasz

Grafik

ZAJĘCIA

Na wszystkie zajęcia prócz warsztatów honorujemy karty: MultiSport Plus, MultiSport Senior, MultiSport Kids oraz FitProfit. W klubie obowiązuje jednorazowa składka członkowska w wysokości 60 zł oraz zwrotna kaucja przy pierwszej rezerwacji w wysokości 40 zł. Kaucją objęci są w równym stopniu karnety jak i karty MultiSport. W każdej chwili można się ubiegać o zwrot niewykorzystanej kaucji lub zostawić sobie możliwość rezerwacji bez każdorazowej opłaty. Minimum 5 osób jest wymagane, aby zajęcia się odbyły. Zajęcia odwoływane są nie mniej niż na 2 godziny przed ich rozpoczęciem.
Zajęcia Pole Dance Kids i Aerial hamak Kids są wyjęte z rezerwacji i zasad karnetowych, obowiązuje opłata miesięczna zgodnie z warunkami umowy.

Grafik zajęć od września 2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Trening funkcjonalny
08:30 - 09:30
Maja
Brzuch i pośladki
grupa 0
08:30 - 09:30
Maja
09:00
Pole Dance
Grupa 0
09:00 - 10:00
Marika
Spalacz Tłuszczu
Grupa 0
09:00 - 10:00
Maja
10:00
Trening Wzmacniający (Pole Dance/Hamaki)
Fitness
10:00 - 11:00
Maja Opara
14:00
Zdrowy senior
14:00 - 15:00
Maja Opara
17:00
TBC
17:00 - 18:00
Piotr
18:00
Pole Dance
Kids
18:00 - 19:00
Monika
Aerial Hamak
Kids
18:00 - 19:00
Maja

Pole Dance
Grupa 0
18:00 - 19:00
Marika

TBC
Grupa Open
18:00 - 19:00
Piotr
Pole Dance
Kids
18:00 - 19:00
Monika
Aerial Hamak
Kids
18:00 - 19:00
Maja

Joga twarzy
18:00 - 19:00
Karolina

Pole Dance
Grupa 0
18:00 - 19:00
Marika

Step
18:00 - 19:00
Piotr
Aerial Hamak
Grupa 0
18:00 - 19:00
Maja
19:00
Aerial Hamak
Grupa 0
19:00 - 20:00
Maja

TRX
19:00 - 20:00
Piotr

Warsztaty pole dance
Grupa 0+1
19:00 - 20:00
Ewelina
Step
19:00 - 20:00
Piotr

Warsztaty pole dance
Grupa 1+2
19:00 - 20:00
Marika

Zumba
19:00 - 20:00
Joanna
Brzuch i pośladki
19:00 - 20:00
Maja

Aerial Hamak 0
19:00 - 20:00
Kamila

Pole Dance
Grupa 0
19:00 - 20:00
Ewelina
Warsztaty pole dance
Grupa 1+2
19:00 - 20:00
Marika

Sexy Dance / High heels
19:00 - 20:00
Emilia
Aerial Joga
grupa 0
19:00 - 20:00
Maja

Kalistenika
19:00 - 20:00
Łukasz
20:00
Choreo Pole Dance
0
20:00 - 21:00
Monika

Stretching
20:00 - 21:00
Marika

Trening dnia
20:00 - 21:00
Maja
Aerial Hamak
0
20:00 - 21:00
Kamila

Bungee Fitness
Grupa 0
20:00 - 21:00
Maja
Aerial Hamak
Grupa 1
20:00 - 21:00
Maja

Pole Dance
Grupa 1
20:00 - 21:00
Ewelina
Aerial fitness
20:00 - 21:00
Maja

Stretching
20:00 - 21:00
Marika
Bungee Fitness
Grupa 0
20:00 - 21:00
Maja

Pole Dance
Grupa 0+1
20:00 - 21:00
Marika
21:00
Aerial Joga
Kręgosłup
21:00 - 22:00
Maja

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Aerial fitness
20:00 - 21:00
Maja

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Aerial Hamak
Kids
18:00 - 19:00
Maja
Aerial Hamak
Kids
18:00 - 19:00
Maja
Aerial Hamak
Grupa 0
18:00 - 19:00
Maja
19:00
Aerial Hamak
Grupa 0
19:00 - 20:00
Maja
20:00
Aerial Hamak
0
20:00 - 21:00
Kamila
Aerial Hamak
Grupa 1
20:00 - 21:00
Maja

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Aerial Hamak 0
19:00 - 20:00
Kamila

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Aerial Joga
grupa 0
19:00 - 20:00
Maja
21:00
Aerial Joga
Kręgosłup
21:00 - 22:00
Maja

Poniedziałek

Piątek

No zajęcia hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Brzuch i pośladki
grupa 0
08:30 - 09:30
Maja
09:00
19:00
Brzuch i pośladki
19:00 - 20:00
Maja

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Bungee Fitness
Grupa 0
20:00 - 21:00
Maja
Bungee Fitness
Grupa 0
20:00 - 21:00
Maja

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Choreo Pole Dance
0
20:00 - 21:00
Monika

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Joga twarzy
18:00 - 19:00
Karolina

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Kalistenika
19:00 - 20:00
Łukasz

Piątek

No zajęcia hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Pole Dance
Grupa 0
09:00 - 10:00
Marika
18:00
Pole Dance
Kids
18:00 - 19:00
Monika
Pole Dance
Grupa 0
18:00 - 19:00
Marika
Pole Dance
Kids
18:00 - 19:00
Monika
Pole Dance
Grupa 0
18:00 - 19:00
Marika
19:00
Pole Dance
Grupa 0
19:00 - 20:00
Ewelina
20:00
Pole Dance
Grupa 1
20:00 - 21:00
Ewelina
Pole Dance
Grupa 0+1
20:00 - 21:00
Marika

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

No zajęcia hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Sexy Dance / High heels
19:00 - 20:00
Emilia

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Spalacz Tłuszczu
Grupa 0
09:00 - 10:00
Maja

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Step
18:00 - 19:00
Piotr
19:00
Step
19:00 - 20:00
Piotr

Wtorek

  • Step Piotr
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Step Piotr
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Stretching
20:00 - 21:00
Marika
Stretching
20:00 - 21:00
Marika

Poniedziałek

Czwartek

No zajęcia hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
TBC
17:00 - 18:00
Piotr
18:00
TBC
Grupa Open
18:00 - 19:00
Piotr

Wtorek

  • TBC Grupa Open · Piotr
    18:00 - 19:00

Czwartek

  • TBC Piotr
    17:00 - 18:00
No zajęcia hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Trening dnia
20:00 - 21:00
Maja

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Trening funkcjonalny
08:30 - 09:30
Maja
09:00

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00
Trening Wzmacniający (Pole Dance/Hamaki)
Fitness
10:00 - 11:00
Maja Opara

Niedziela

No zajęcia hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
TRX
19:00 - 20:00
Piotr

Poniedziałek

  • TRX Piotr
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Warsztaty pole dance
Grupa 0+1
19:00 - 20:00
Ewelina
Warsztaty pole dance
Grupa 1+2
19:00 - 20:00
Marika
Warsztaty pole dance
Grupa 1+2
19:00 - 20:00
Marika

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
14:00
Zdrowy senior
14:00 - 15:00
Maja Opara

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Zumba
19:00 - 20:00
Joanna

Wtorek

No zajęcia available!
Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About