Image Alt
Nadchodzące terminy zajęć oraz

Rezerwacje

REZERWACJE NA NADCHODZĄCE TERMINY ZAJĘĆ

Proszę wybrać termin oraz godzinę zajęć z dostępnych poniżej i dokonać rezerwacji odpowiedniej liczby miejsc, a następnie podać swoje dane kontaktowe. Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na podany adres e-mail.

Na wszystkie zajęcia prócz warsztatów honorujemy karty:
MultiSport Plus, MultiSport Senior, MultiSport Kids oraz FitProfit.

Zasady rezerwacji zajęć
  • Zapisy otwierane są na  tydzień przed planowanymi zajęciami.
  • Anulowanie rezerwacji należy zgłosić przynajmniej na 6 godzin przed zajęciami, a w przypadku zajęć porannych (tj. zajęć, które rozpoczynają się do godz. 12:00 włącznie) nieobecność można zgłosić do godziny 19:00 dnia poprzedniego. Rezerwacje można odwołać logując się do swojego panelu klienta i wybierając przycisk edycji rezerwacji.
  • Klient ma obowiązek zapoznania się z Regulaminem zajęć, a rezerwacja oznacza jego akceptację.
  • Na wszystkie zajęcia prócz warsztatów honorujemy karty: MultiSport Plus, MultiSport Senior, MultiSport Kids oraz FitProfit. W klubie obowiązuje jednorazowa składka członkowska w wysokości 60 zł oraz zwrotna kaucja przy pierwszej rezerwacji w wysokości 40 zł. Kaucją objęci są w równym stopniu karnety jak i karty MultiSport. W każdej chwili można się ubiegać o zwrot niewykorzystanej kaucji lub zostawić sobie możliwość rezerwacji bez każdorazowej opłaty. Minimum 5 osób jest wymagane, aby zajęcia się odbyły. Zajęcia odwoływane są nie mniej niż na 2 godziny przed ich rozpoczęciem.
  • Zajęcia Pole Dance Kids i Aerial hamak Kids są wyjęte z rezerwacji i zasad karnetowych, obowiązuje opłata miesięczna zgodnie z warunkami umowy.
Oświadczenia
OŚWIADCZENIE DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ

Oświadczam, że przedstawione przeze mnie informacje są zgodne z prawdą. Jestem świadoma/y, że przedstawienie nieprawdy lub zatajenie ważnych informacji spowoduje brak efektów współpracy z Trenerem lub będzie skutkować bardzo niewielkimi efektami. Zdaję sobie sprawę, że niestosowanie się do wskazań Trenera nie przyniesie oczekiwanych przeze mnie rezultatów. Akceptuję regulamin współpracy oraz oświadczam, że nie występują u mnie medyczne przeciwwskazania uniemożliwiające odbywanie treningów indywidualnych, czy grupowych.

Oświadczam, że jestem świadoma/y ryzyka i biorę pełną odpowiedzialność za kontuzje lub inne urazy powstałe podczas treningu.

OŚWIADCZENIE DLA RODZICÓW LUB OPIEKUNÓW

Oświadczam, że na własną odpowiedzialność wyrażam zgodę na uczestnictwo w zajęciach mojego niepełnoletniego dziecka i jestem świadoma/y zagrożeń urazów i kontuzji podczas zajęć w MO Studio Treningu.

…. a Twoja rezerwacja będzie bezpieczna.

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About