• Dzieci 7-13 lat
  • Młodzież 14 -18 lat
  • Dorośli – bez ograniczeń

Prowadząca: Aleksandra Bębnowicz dietetyk kliniczny.

Dorośli: Pracując jako trener personalny doskonale wiem z czym się borykacie próbując utrzymać kolejny raz dietę. Na wyrobienie nawyków żywieniowych potrzeba czasu i wiedzy, ciężko być w tym samemu.

Dzieci: Od lat obserwuję jakie trudności mają rodzice z dziećmi z otyłością, uzależnieniem od cukru , jedzących niezdrowo i ciągle to samo. A może zdjąć z was rodziców odpowiedzialność, za to co będzie jadło wasze dziecko i nauczyć je jak mądrze decydować o swoim talerzu?

Ten projekt powstał w mojej głowie już dawno, ale dopiero dzisiaj przerodził się w działanie! Realna pomoc, ciągłość i opieka mentorska. Ogrom wiedzy i wspierająca się wzajemnie grupa.

  • Cykl pierwszy obejmuje 12 sobotnich spotkań warsztatowych, na których zarówno dorośli jak i dzieci zdobędą niezbędną wiedzę z zakresu dietetyki, nauczą się dobierać produkty pod względem wartości odżywczych, skomponują zdrowe jadłospisy na cały nadchodzący tydzień z tego co lubią, a wasza wytrwałość zostanie omówiona na kolejnym spotkaniu.
  • Cykl drugi – 12 sobotnich spotkań. Nauczycie się dokonywać zmian i modyfikacji w jadłospisie pod określone cele. Jak zdrowo przygotować sobie drugie śniadanie lub lunch do pracy. Co wybierać poza domem? Każde spotkanie zaczynać się będzie od analizy wymiarów i masy ciała. Będziecie tworzyć jadłospisy na tydzień z uwzględnieniem zmiennych. Po 6 miesiącach wspólnej pracy wasze nowe zdrowe nawyki żywieniowe staną się faktem i codziennością.
  • Cykl trzeci to spotkania raz w miesiącu, gdzie analizie poddane będą zmiany wagi, obwodów, samopoczucia, jak również badań krwi. Będzie można również omówić problematyczne kwestie z jakimi się borykacie.

Ilość miejsc ograniczona, płatność z góry w dniu zapisu.

Cena:

  • Cykl 1 (trzy miesiące) – 720 zł lub 240 zł miesięcznie
  • Cykl 2 (trzy miesiące) – 720 zł lub 240 zł miesięcznie
  • Cykl 3 – 80 zł za spotkanie

Zapisy:

Ruszyły zapisy na październikowe cykle pod numerem telefonu 695 991 448.

Miejsce:

MO Studio Treningu Legionowo ul. Zegrzyńska 6/4, 05-119 Legionowo. Budynek BDC Bike wejście z boku.

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About