Image Alt

Aerial Joga

Aerial Joga

Zapraszamy na nowe zajęcia w MO Studio Treningu – joga w powietrzu. Są to niezwykle efektowne, ale przede wszystkim relaksujące i odprężające ćwiczenia.

Ćwiczenia w Aerial Jodze wykonujemy przy użyciu hamaka zawieszonego pod sufitem. Hamak ma za zadanie odciążyć stawy, zwiększyć zakresy ruchu, rozciągnąć kręgosłup. Zajęcia łączą elementy jogi, fitnessu, tańca, akrobatyki, pilatesu i stretchingu.

Może się wydawać, że są celowane do ludzi lekkich i wysportowanych, podczas gdy hamak do Aerial Jogi potrafi wytrzymać obciążenie 200 kg. Nie ma tu też ograniczeń, jeśli chodzi o wiek, ani sprawność. Aerial Joga to zajęcia, które łączą w sobie elementy treningu wzmacniającego, stretchingu, akrobatyki i pilatesu. Hamaki to też źródło relaksu i odprężenia.

Przeciwwskazania:

Jaskra, ciąża, menstruacja, operacja przebyta w ciągu 3 miesięcy, choroby serca, bardzo niskie lub wysokie ciśnienie, skłonności do omdleń, osteoporoza, dyskopatia, zapalenia stawów, botox w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

Rezerwacje na nadchodzące terminy zajęć

Proszę wybrać termin oraz godzinę zajęć z dostępnych poniżej i dokonać rezerwacji odpowiedniej liczby miejsc, a następnie podać swoje dane kontaktowe. Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na podany adres e-mail.

  • Zapisy otwierane są na tydzień przed planowanymi zajęciami.
  • Anulowanie rezerwacji należy zgłosić przynajmniej na 6 godzin przed zajęciami, a w przypadku zajęć porannych (tj. zajęć, które rozpoczynają się do godz. 12:00 włącznie) nieobecność można zgłosić do godziny 19:00 dnia poprzedniego.
  • Rezerwacje można odwołać logując się do swojego panelu klienta i wybierając przycisk edycji rezerwacji.
Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About