Image Alt

Trening dnia

Profilaktyka kontuzji, poprzez wzmocnienie mięśni stabilizujących nasze więzadła i stawy

Trening dnia

Zajęcia mają na celu przygotowanie motoryczne, budowanie sprawności, siły i naszej eksplozywności. Głównym ich celem jest profilaktyka kontuzji, poprzez wzmocnienie mięśni stabilizujących nasze więzadła i stawy.

To rodzaj funkcjonalnego treningu ogólnorozwojowego, który przyniesie korzyść każdemu bez względu na płeć, wiek, czy poziom wytrenowania. Stworzony z myślą o biegaczach i sportowcach, którzy poddają swoje ciała dużym obciążeniom treningowym i narażeni są na ryzyko kontuzji, ale nie należy się tym sugerować, ponieważ jest to trening absolutnie dla każdego. Pracujemy tu nad wzorcami ruchowymi, wzmocnieniem mięśni, stabilizujemy sylwetkę, poprawiamy postawę ciała, chronimy kręgosłup, wzmacniamy stabilizacje kolan, zapobiegamy kontuzjom i zwiększamy dynamikę naszych mięśni.

Jest to trening idealny po całym dniu spędzonym za biurkiem, jako uzupełnienie treningu biegowego, kolarskiego, pływackiego, siłowego, crossfitowego, sportów rakietowych itp. To doskonała forma aktywnej regeneracji po startach i ciężkich treningach. Wzmacnia osłabione mięśnie, odchudza, poprawia humor i odporność. Pomaga pchnąć naszą formę na wyższy poziom. Obecnie trening uzupełniający na stałe gości w planie najlepszych biegaczy i sportowców, a w zestawieniu go z mobility przynosi najlepsze efekty w prewencji kontuzji, poprawie sprawności i wyników sportowych, dlatego w naszej ofercie znajdziesz je jeden po drugim.

Proszę wybrać termin oraz godzinę zajęć z dostępnych poniżej i dokonać rezerwacji odpowiedniej liczby miejsc, a następnie podać swoje dane kontaktowe. Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na podany adres e-mail.

  • Zapisy otwierane są na tydzień przed planowanymi zajęciami.
  • Rezerwacje można odwołać najpóźniej na 24 godziny przed zajęciami logując się do swojego panelu klienta.
Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About