Image Alt

Regulamin płatności PayU

Jak zapłacić przez PayU?

Do skorzystania z możliwości jakie daje PayU trzeba posiadać rachunek w Banku.

Gdy wybierzemy opcję płatność przez PayU, to zostaniemy przekierowani do strony, na której będziemy mogli wybrać bank, który zrealizuje transakcję.

Po kliknięciu w ikonę wybranego banku, zostaną Państwo przekierowani na stronę logowania w serwisie internetowym lub mobilnym.
Po zalogowaniu się do swojego konta, oczom Państwa ukaże się wypełniony formularz zawierający niezbędne dane, potrzebne do wykonania przelewu. Na tym etapie transakcji nie można już dokonać żadnych korekt w formularzu. Eliminuje to możliwość popełnienia jakiegoś błędu (np. niepoprawny numer konta, złe dane odbiorcy itp.), który może się zdarzyć podczas tworzenia tradycyjnego przelewu.

Pozostaje Państwu zatwierdzić płatność przy pomocy kodu weryfikacyjnego sms lub kodu z tokena, który otrzymają Państwo od swojego banku.

Po zrealizowaniu transakcji zostaną Państwo automatycznie wylogowani ze swojego konta bankowego i przeniesieni na stronę sklepu, w którym dokonywali Państwo zakupu.

Koszt usługi pokrywa sprzedawca MO Studio Treningu Maja Opara. W przypadku reklamacji usługi, czy jego zwrotu, operator zwróci na Państwa rachunek całą naliczoną opłatę.

Reklamacja

Reklamacja usługi przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy trening się nie odbył, lub został przeprowadzony w sposób nienależyty. Reklamacje zostaną rozpatrzone w ciągu 14 dni, wniosek należy kierować mailowo na kontakt@majaopara.pl .

PayU dodatkowe informacje

PayU to aktualnie najpopularniejsza metoda szybkich e-płatności w Polsce, systemem są zarówno bezpieczne jak i szybkie oraz niesamowicie wygodne dla klientów. Dlatego serdecznie polecamy i zachęcamy, aby Państwo skorzystali z tej formy płatnośc

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About